Staň sa DIGITAL HERO. Pridaj sa do tímu Coderama.
Viac sa dozvieš tu
Remote / Rotácie na projektoch / Refferal bonus 2000€ / Work&Travel.
Získaj odhad platu

GET SALLARY ESTIMATION

Vieme, že ak si najlepší, môžeš pracovať pre kohokoľvek.

Preto ti ponúkame okrem skvelých BENEFITOV aj adekvátne platové ohodnotenie. Vyplň náš dotazník a my ti na základe tvojich skúseností vypracujeme odhad tvojej budúcej výplaty v CODERAMA.

Napíšte nám:

MY SME
DIGITAL HEROES

Sme dlhodobým partnerom veľkých a rýchlo rastúcich spoločností, ktorých biznis model stojí na efektívnych a vyladených softwarových riešeniach. Špecializujeme sa na vývoj komplexných riešení v rôznych oblastiach a technológiách.

Náš tím tvorí široké spektrum IT špecialistov, ktorí vďaka svojim znalostiam a profesionálneho prístupu dokážu spracovať myšlienky, nápady a potreby klientov do funkčných výsledkov.

Na kvalite odovzdanej práce stojí naša filozofia úspechu.

Šikovnosť, odbornosť a kontinuálne technologické napredovanie z nás robí rýchlo sa rozvíjajúcu a progresívnu spoločnosť, ktorá dokáže kvalitatívne a kvantitatívne pokryť potreby naších zákaznikov.

Matej Štafurik

Co-owner

Daniel Beke

Co-owner

Matej Facuna

CEO

Jan Tinák

COO

Karol Sládeček

CTO

Zuzana Repaňová

HR manager

Andrej Dubovský

Sales manager

Sme CODERAMA
- posledný dielik vášho úspechu.

Zameranie
a technológie

Špecializujeme sa na vývoj SW v odvetviach ako:

Automotive
E-commerce
Fintech, Banks, Insurance
Logistics
Healthcare
Public
  • 54% C#, .NET
  • 58% JAVA
  • 18% ReactJS, Angular, Vue
  • 5% C/C++, Python, PHP
  • 8% Analyza, QA
53%

Priemerný ročný nárast tržieb od roku 2016.

100+

Úspešne odovzdaných projektov.

služby

Namiesto „odborníkov na všetko“,
máme NA VŠETKO odborníkov.

Nesľubujeme, konáme. Vzdelávame sa a rastieme. Prispôsobujeme sa požiadavkám trhu a predstavy klientov pretavujeme do funkčných riešení. Sme hrdí na to, že ľudia v našom tíme patria medzi najkvalitnejšiu IT elitu na Slovensku.

65

C# Developers

70

Java Developers

10

React Developers

6

Angular Developers

3

VueJS Developers

4

Analysts

6

Testers

100%

Nasadenie

Náš príbeh

2022

Nová kapitola

Rýchly rozvoj spoločnosti, rozšírenie tímu a množstvo príležitostí prác na nových projektoch nás doviedli do bodu, kedy sme sa rozhodli pristúpiť k väčšej zmene aj „z von“. Meníme názov spoločnosti a brand. SIGP sa mení na spoločnosť CODERAMA.

Náš prístup ku klientom a kvalita odovzdaných projektov sa nemení. Vyrástli sme a ďalej sa rozširujeme. Hľadáme nové výzvy a príležitosti, hľadáme nových kolegov, s ktorými budeme aj naďalej zlepšovať naše postavenie na trhu.

CODERAMA – sme vaši DIGITAL HEROES.

2018 - 2021

Rodinná firma sa mení na veľkú spoločnosť, ktorá v tom čase zamestnáva 60 developerov.

Dosahujeme nový, významný míľnik, keď obrat spoločnosti dosahuje presahuje 4 mil. eur. Rastieme naprieč Slovenskom a zakladáme nové pobočky v Bratislave, Banskej Bystrici, Martine. Ku koncu roka 2018 sa náš tím rozrastá o ďalších 25 nových členov. Silný rok 2020 k nám aj napriek pandémii prináša nových klientov ako ČSOB, TELEKOM, TSS, uniCORE či Aviloo.

Počet developerov nestúpa, rastie však náš medziročný obrat a to takmer o 20 %. V roku 2021 sa opäť rozrastá aj náš manažérsky tím a začíname vyvíjať svoj vlastný produkt.

2015 - 2017

Vďaka spolupráci s Veľkou Britániou sa stávame medzinárodnou spoločnosťou.

Daniel Beke prináša do firmy nových veľkých klientov ako Škoda AUTO, Notino či Megaubytovanie a stáva sa CEO a CO-OWNER spoločnosti.

S príchodom firmy Asseco sa v roku 2017 stávame miliónovou spoločnosťou.

Dosahujeme vynikajúce výsledky vo vývoji inovatívnych a efektívnych softvérových riešení.

2006 - 2014

V roku 2006 začíname ako rodinná firma SIGP pod vedením Mateja Štafurika.

O rok neskôr získavame prvého veľkého klienta – Hewlett & Packard, s ktorým spolupracujeme dodnes. V roku 2010 sme stále malým tímom ( 10 programátorov), ktorý však vďaka lean managementu dokáže obhospodáriť široké portfólio projektov. S príchodom Daniela Beke (vtedy ešte programátor v tíme, dnes už Co-owner spoločnosti) sa tím rozrastá a naberá novú dynamiku. Rastie náš obrat a aj kolektív.

Koncom roka 2014 je nás už 30.