Staň sa DIGITAL HERO. Pridaj sa do tímu Coderama.
Viac sa dozvieš tu
Remote / Rotácie na projektoch / Refferal bonus 2000€ / Work&Travel.
Získaj odhad platu

GET SALLARY ESTIMATION

Vieme, že ak si najlepší, môžeš pracovať pre kohokoľvek.

Preto ti ponúkame okrem skvelých BENEFITOV aj adekvátne platové ohodnotenie. Vyplň náš dotazník a my ti na základe tvojich skúseností vypracujeme odhad tvojej budúcej výplaty v CODERAMA.

Napíšte nám:

Späť

Beh od Tatier k Dunaju 2022

16.08.2022

Od Tatier k Dunaju je 345 km dlhý štafetový beh družstiev, ktorý sa začína v Nízkych Tatrách a končí v Bratislave. Tento rok sa konal v priebehu víkendu 13-14.08.2022.

Z Coderamy sme vyslali na tento štafetový beh 11 našich kolegov. V piatok si obzreli krásy Liptovského Mikuláša a dobrým pivkom sa posilnili pred náročným víkendom. Ráno v sobotu štartovali z Jasnej v Nízkych Tatrách bežalo sa dňom a nocou bez prestávky a skončili popoludní na Tyršovom námestí v Bratislave. Celkovo naši kolegovia odbehli náročných 346km trate, bežali po asfalte a po cestach 2. a 3. triedy. Občas si poriadne zamakali, nakoľko sa bežalo hore aj dole kopcami naprieč polkou Slovenska. Prevýšenie v niektorých častiach prevyšovalo 550m, takže niet pochýb, že na konci jednotlivých úsekov boli bežci maximálne vyčerpaní.

Každý tím beží celú vytýčenú trať štafetovým spôsobom tak, že každý úsek beží vždy len jeden člen tímu. Bežci bežia v poradí, v akom sú nahlásení pri registrácii tímu. Spôsob striedania úsekov si tím v tejto kategórií musí zvoliť pred štartom, a ten musia dodržiavať všetci bežci počas celých pretekov. Náš 11 členný tím si rozdelil úseky v dĺžke 7 až 12km, každý z bežcov bežal buď 3 alebo až 4 úseky. O tom, že sú to makači niet pochýb a o tom svedčia výsledky nášho tímu. Zo všetkých 180 tímov sme sa umiestnili celkovo na krásnom 76. mieste, v mužskej kategórií na 56. mieste s časom 30 hodín aj 53 minút. Beh Od Tatier k Dunaju chválime sa organizáciu, perfektnú atmosféru a už teraz sa nevieme dočkať ďalších pretekov.

Alexandra Vaszily

Marketing manager

Čo je u nás nové?