Staň sa DIGITAL HERO. Pridaj sa do tímu Coderama.
Viac sa dozvieš tu
Remote / Rotácie na projektoch / Refferal bonus 2000€ / Work&Travel.
Získaj odhad platu

GET SALLARY ESTIMATION

Vieme, že ak si najlepší, môžeš pracovať pre kohokoľvek.

Preto ti ponúkame okrem skvelých BENEFITOV aj adekvátne platové ohodnotenie. Vyplň náš dotazník a my ti na základe tvojich skúseností vypracujeme odhad tvojej budúcej výplaty v CODERAMA.

Napíšte nám:

Pozícia

Backend Java developer

Typ pracovného pomeru
Full-time
Lokácia
ZA,BA,MT,BB alebo REMOTE
Nástup
Nástup dohodou
Platové podmienky
3500 - 6000 živnosť
Ak si schopný Backend Java developer , ostaň doma
Máme pre teba projekt, ktorý potrebuje tvoju ruku. Toto bude náplň tvojej práce
TECHNOLÓGIE:
Java 11
Kotlin
Spring
Hibernate
MyBatis alebo JOOQ
JUnit
Project Reactor
Maven
Sonar
PostgreSQL

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak by sa ti páčilo pracovať na projekte v top tíme, a máš rád výzvy spojené s cloudovými riešeniami, potom si tu správne!

Aktuálne hľadáme do tímu namakaného JAVA Backend developera pre technologického giganta.

Pomôžeš nám s rozvojom a vývojom zaujímavých produktov. Jedná sa o rôznorodú prácu, kde si môžeš (okrem iného) vyskúšať analýzu, budeš mať vplyv na technologické smerovanie tímu alebo keď budeš chcieť, môžeš viesť tím developerov. Je to na tebe! Bude to všetko len nie nuda :)

Neboj sa, sám na to nebudeš. Fungujeme v menších projektových tímoch, kde sa budeš učiť od tých najväčších kapacít.

Podstatná je pre nás tvoja skúsenosť s backend vývojom v komerčnom projekte (ak máš skúsenosť aj s frontend je to veľké +). Ostatné ťa naučíme.

Zamestnanecké výhody, benefity
  • Nadštandardné platové ohodnotenie
  • Možnosť kariérneho rastu a sebarealizácie
  • Možnosť rotácie medzi projektami
  • Práca v úspešnej spoločnosti a v priateľskom kolektíve
  • Referral bonus system - dostaneš 2000 Eur za odporučenie developera
  • Podpora vzdelávania a sebarozvoja
  • Flexibilná pracovná doba
  • Možnosť pracovať odkiaľkoľvek-z domu alebo z našich kancelárií
  • Žiadna byrokracia
  • Firemný hardware
  • Stabilita, takmer žiadna fluktuácia - ak už raz do CODERAMA prídeš, nebudeš chcieť odísť
  • Event kalendár plný športových a kultúrnych akcií, teambuildingov a iných aktivít
  • Práca spojená s cestovaním, tzv. Work & Travel

Požiadavky na zamestnanca

• Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Znalosť agilného vývoja

• Záujem učiť sa nové technológie a neustále sa odborne vzdelávať

• Zodpovednosť za pridelené úlohy

• Samostatnosť, ale zároveň aj tímovosť

Benefity vo svete DIGITAL HEROES

Budeš robiť
s najlepšími
Dostaneš sa k zaujímavým projektom
Limited bureaucracy
Homeoffice / remote friendly
Stabilita ≠ nuda, možnosť projektovej rotácie
Pracuj a cestuj
U nás máš otvorené dvere
Viac o benefitoch

Máš pocit, že by nám to spoločne mohlo fungovať?