Remote / Rotácie na projektoch / Refferal bonus 2000€ / Work&Travel.
Získaj odhad platu

GET SALLARY ESTIMATION

Vieme, že ak si najlepší, môžeš pracovať pre kohokoľvek.

Preto ti ponúkame okrem skvelých BENEFITOV aj adekvátne platové ohodnotenie. Vyplň náš dotazník a my ti na základe tvojich skúseností vypracujeme odhad tvojej budúcej výplaty v CODERAMA.

Napíšte nám:

Fraud prevention pool - FPP
projekt

Fraud prevention pool - FPP

FPP bolo vytvorené pre telekomunikačnú doménu za účelom výmeny informácií o klientoch, ktorí sú evidovaní ako neplatiči. Nové FPP nahrádza starý systém škálou nových služieb a technológií spolu s tak tiež kompletnou migráciu dát zo starého systému.

Klient
CRIF (Germany)
Typ projektu
Backend implementation and migration for private customers and companies (migration of the data, services, customers to the new backend using a new technologies microservices and integration between various systems like CSP, IDENT, SCORING)
Technológie
JAVA, MSSQL
Rok
2020 - 2022

Zadanie

Hlavný účel CODERAMA participácie na tomto projekte bol zvýšenie kvality back-end strany softvéru a identifikácia najcitlivejších miest softvéru, ktoré bolo treba otestovať. K hlavným cieľom tak tiež patrilo z automatizovať rôzne biznis alebo technické scenáre zahŕňajúce “corner cases”, aby sme videli reakciu nového systému pri integrácií napríklad s CSP alebo IDENT.

Popis realizácie

CODERAMA zaistila celý testovací proces. Výberom vhodného frameworku, nástrojov a metrík vybudovala testovací plán. Ďalej sme zabezpečili interné testovacie aktivity zastrešujúce testovanie bežných sprint úloh, nových features, hľadanie chýb a nezrovnalostí, príprava reportov a výstupov, interakcia s ďalšími členmi tímu ako sú BA’s, DEV’s, BO, PM. Pri biznis testovacej aktivite bol hlavný cieľ pripraviť akceptačné testy pre čiastočné a finálne “acceptance” s plnou automatizáciou týchto testovacích prípadov s použitím ReadyAPI zahŕňajúce MS SQL skripty pokrývajúcu databázovú vrstvu.

Výsledok

Výsledkom tohto projektu bol funkčný bezproblémový systém, vhodný na použitie klientom.

Čo na to jeden z vývojárov

Veľmi ma zaujal tento projekt z dôvodu, že som sa stretol s rôznymi situáciami kde bolo treba riešiť rôzne technické a logické problémy a vo finále dodať funkčné riešenie. Takisto musím pochváliť výbornú spoluprácu s poľským a nemeckým tímom.

Ľubomír Belaj

Senior Tester

NASLEDUJÚCI PROJEKT

Integra

SystemHouse Solutions (Sweden)