Remote / Rotácie na projektoch / Refferal bonus 2000€ / Work&Travel.
Získaj odhad platu

GET SALLARY ESTIMATION

Vieme, že ak si najlepší, môžeš pracovať pre kohokoľvek.

Preto ti ponúkame okrem skvelých BENEFITOV aj adekvátne platové ohodnotenie. Vyplň náš dotazník a my ti na základe tvojich skúseností vypracujeme odhad tvojej budúcej výplaty v CODERAMA.

Napíšte nám:

Integra
projekt

Integra

Integra je komplexný softvér určený na konfiguráciu, sledovanie aktuálneho stavu a archiváciu systému riadenia vstupov/výstupov do budov prevažne inštitucionálneho typu (nemocnice, letiská, ústavy)

Klient
SystemHouse Solutions (Sweden)
Typ projektu
Complex project for access control system administrators (server with database and online communication with smart building control devices, desktop client application, web clients interface)
Technológie
ANGULARJS, ANGULAR, C_SHARP, ENTITY_FRAMEWORK, GIT, JAVASCRIPT, MSSQL, NET, TFS, WCF, WEB_API, WPF
Rok
1995 -

Zadanie

Integra, pozostávajúca zo serverovej časti a niekoľkých klientských častí, slúži na konfiguráciu, sledovanie aktuálneho stavu a archiváciu systému riadenia vstupov/výstupov do budov prevažne inštitucionálneho typu (nemocnice, letiská, ústavy). Administrátor smart budovy dokáže nastaviť práva vstupu držiteľom čipových kariet, konfigurovať jednotlivé aktuátory v rámci budovy, vytvárať systém alarmov od rozličných zdrojov, sledovať kamery, využívať rozšírenia tretích strán a to všetko buď klientskou desktopovou aplikáciou alebo pomocou webových klientov.

Popis realizácie

Coderama sa podieľa na tvorbe a údržbe súčastí systému serverovej a klientskej časti, ako aj vývoj webových modulov slúžiacich ako klientské rozhrania.

Výsledok

Integra sa používa ako systém riadenia vstupov/výstupov v mnohých inštitucionálnych budovách hlavne v škandinávskych krajinách, pričom sa jedná aj o veľké aplikácie s vysokými bezpečnostnými štandardmi, ako sú letiská, väznice, univerzity či nemocnice.

Čo na to jeden z vývojárov

Integra je veľmi komplexný projekt s množstvom funkcionality, čomu odpovedá aj doba vývoja. Avšak vždy kráča z dobou a staršie veci sa postupne nahrádzajú novými prístupmi, pričom neustále vzniká aj nová funkcionalita požadovaná zákazníkmi. Tím sa počas rokov existencie značne obmenil, pričom je vždy ochotný robiť veci lepšie v rámci aktuálneho stavu technológií.

Ľuboš Fúsik

C++ developer

NASLEDUJÚCI PROJEKT

Margo

CRIF (Italy)