Remote / Rotácie na projektoch / Refferal bonus 2000€ / Work&Travel.
Získaj odhad platu

GET SALLARY ESTIMATION

Vieme, že ak si najlepší, môžeš pracovať pre kohokoľvek.

Preto ti ponúkame okrem skvelých BENEFITOV aj adekvátne platové ohodnotenie. Vyplň náš dotazník a my ti na základe tvojich skúseností vypracujeme odhad tvojej budúcej výplaty v CODERAMA.

Napíšte nám:

Coderama zamestnanci oddychujú na turistike

Benefity
vo svete
DIGITAL HEROES

S nami ťa práca bude naozaj baviť

1
Budeš robiť s najlepšími

Ako firma vyrastieme iba vtedy, keď budeš rozvíjať svoje schopnosti aj ty, preto ti k práci poskytneme najlepšie a najnovšie technológie. Potrebuješ zlepšiť svoj skill v určitej oblasti? Preplatíme ti školenie, workshop, kurzy.

Okrem toho budeš pracovať s množstvom kolegov, ktorí už medzi najlepšími sú a pri práci ti radi pomôžu. Či už si junior / medior a potrebuješ zlepšiť svoj skill, alebo si senior Javista a rád by si sa priučil čosi od ostrieľaného kolegu Angularistu, u nás nikdy nebudeš stagnovať.

Oddychová zóna v kancelárii
2
Limited bureaucracy

Žijeme v tomto storočí, preto nebazírujeme na tom, aby si v office sedel od deviatej do piatej, ani aby si sa niekde hlásil a štikal svoje príchody. Dôležité sú termíny, ktoré sa s klientom dohodnú. Preto ak si efektívnejší večer, radšej pracuj vtedy, keď to má zmysel a prináša úžitok. Ak by si rád v piatok vyrazil na lyžovačku / opekačku, sám si zmanažuj prácu tak, aby si nemusel kódiť celý týždeň.

Práca za počítačom
3
Dostaneš sa k zaujímavým projektom

Budeš pracovať pre najlepších. Naše portfólio je plné veľkých klientov zo slovenského a zahraničného prostredia. V rámci odvetví, ktorým sa venujeme nájdeš všetko od bankovníctva, zdravotníctvo, cez e- commerce až po automotive či logistiku. Vďaka jobu u nás dostane tvoja náplň práce nový rozmer, pretože budeš pevnou súčasťou veľkých vecí.

Pozri, čo máme za sebou
4
Homeoffice / remote friendly

Si tam, kde si, lebo si tam šťastný, máš tam svoj život / rodinu / svoj okruh priateľov. My to chápeme a preto sme na 99 % v pohode s tým, že budeš pracovať odkiaľkoľvek. To 1 % tvojej prítomnosti si vyhrádzame na spoločné akcie, ktoré si určite nenechaj ujsť! Potrebuješ zájsť do kanclu, lebo doma sa ťažšie sústredíš, susedia klepú rezne alebo jednoducho potrebuješ pomôcť s projektom? Naše office spoty, ktoré sú momentálne v Bratislave, Banskej Bystrici, Martine, Košiciach a v Žiline sú ti kedykoľvek k dispozícii, 24 / 7.

Teambuilding s pivom v ruke
Výroba vlastných tričiek Coderama

CODERAMA/SIGP píše svoj príbeh už 15 rokov. Dnes sme etablovaným a zároveň jedným z najväčších software house-ov na strednom Slovensku. Stále so slovenským vlastníctvom, bez investora. Kvalitou, službami a individuálnym prístupom sme uspokojili viac než sto významných klientov a dodali sme viac než sto kvalitných IT riešení. Obzvĺášť posledné roky boli progresívne. Aj napriek pandémii sa nám za posledných niekoľko rokov darilo veľmi slušne rásť. Jeden by povedal “úspešná firma”. My to však cítime inak. Áno, posledné roky boli úspešné. Zároveň boli predzvesťou niečoho väčšieho.

Matej Štafurik
Co-owner/CEO

Pridaj sa k IT elite
a užívaj si CODERAMA benefity.

5
Stabilita ≠ nuda, možnosť projektovej rotácie

V Coderame ťa čaká stabilná práca, preto sa nikdy nemusíš báť, že „nebude do čoho pichnúť. Máme v tíme ľudí, ktorí chcú pracovať na jednom projekte dlhodobo, ale aj takých, ktorí by radi získali skúsenosti z rôznych odvetví. Preto v prípade, že budeš potrebovať zmenu, vďaka možnosti rotácie na projektoch ťa po dohode prehodíme na iného klienta. S nami sa vždy nejak dohodneš, hlavné je, aby si svoju prácu robil rád.

Teambuilding na motokárach
6
Pracuj a cestuj

Ak ti je tvoje m(i)esto malé, neboj sa vyletieť. Ak popri cestovaní dokážeš efektívne pracovať netrváme na tom, aby si ostal doma. Navyše ti ponúkame možnosť remote office z našich zdieľaných spotov. Pracuj z chorvátskej pláže alebo z tatranskej chaty. Zmena prostredia nikdy nie je na škodu, preto plne chápeme, ak sa občas pracovne presunieš inde.

7
Teamwork & teambuilding & family

Život nie je len o práci. Aby si bol dlhodobo výkonný, treba zažívať nové veci, vidieť nové miesta, spoznávať nových ľudí. Niektoré rána sa môžeš tešiť na spoločné raňajky. Pravidelne organizujeme teambuildingy, opekačky, grilovačky, športovačky. Nemusíš sa obávať, že si s niekým nesadneš, pretože nám pri prijímaní nových ľudí záleží aj na tom, aby dobre zapadli do kolektívu. Je nás veľa, preto nám povedz, aké máš záujmy a my ti ukážeme minimálne 5 ľudí, s ktorými si u nás budeš rozumieť.

Viac zo života digital heroes
8
Dobrý plat

Kto hovorí, že na peniazoch nezáleží, ten ich má zrejme dostatok. Peniaze sú dôležité, my to vieme. Preto ti za tvoje schopnosti adekvátne zaplatíme. Pošli nám svoje CVčko a zisti, koľko by si u nás vedel so svojim skillom zarobiť. Navyše máme aj referral bonus! Ak nám odporučíš nového schopného kolegu, ktorý nás presvedčí o svojich schopnostiach, dostaneš dve tisícky k platu.

9
Psychologická poradňa Hedepy

Výskum ukazuje, že online psychoterapia je rovnako účinná ako osobné stretnutia. Psychoterapia nemusí byť poslednou možnosťou v krízových situáciách, rovnako ako nemusí slúžiť len tým, ktorých trápia vážnejšie psychické problémy. Je vhodná pre každého, kto chce na sebe pracovať a lepšie si porozumieť. Pre každého zamestnanca poskytujeme možnosť objednať si online anonymné sedenie v psychologickej poradni Hedepy zadarmo. Hradíme všetky náklady, super nie? Záleží nám na duševnom zdraví našich ľudí a preto keď vieme, že terapia im môže pomôcť cítiť sa lepšie a ľahšie tak spĺňajú svoj pracovný program, ideme do toho na 100%.