Vaša prvá voľba pre IT outsourcing

Pomáhame firmám s vývojom IT riešení vo všetkých fázach, poskytovaním celých tímov alebo individuálnych kapacít

Sme dlhodobým partnerom silných a pokrokových spoločností, ktorým ponúkame funkčné softvérové riešenia už od roku 2006. Pracuje pre nás viac ako 150 špičkových IT špecialistov, schopných prispôsobiť sa vysokým nárokom a zmenám na trhu.

Sme experti v niekoľkých oblastiach…

 • Komplexné riešenia pre podniky
 • Webové aplikácie
 • QA/Delivery
 • Hosting/Cloud QA/Delivery
 • Optimalizácia a algoritmy
 • Analýzy realizačných štúdií
 • Konzultačné služby/Analytické služby

…so skúsenosťami v rôznych odvetviach:

 • Automotive
 • E-commerce
 • Fintech-Banking, Insurance
 • Logistics
 • Healthcare
 • E-government
 • Manufacturing

Kladieme dôraz na efektívne a rýchle procesy, no zároveň máme aj vysoké nároky. Vývojárov pred nástupom k nám dôkladne testujeme a nikdy neprijímame nikoho bez absolvovania našich algoritmických testov/úloh. Vďaka tomu máme namiesto „odborníkov na všetko“, NA VŠETKO odborníkov.

Výhody IT outsourcingu
s Coderama tímom

Dostupnosť a flexibilita

Plne garantujeme našim klientom nepretržitú dostupnosť kvalitných ľudských zdrojov počas celého trvania projektu aj po ňom.

Kvalita a rýchla implementácia

Neustále monitorujeme nové technológie a trendy, aby sme si udržali trvalý náskok pred konkurenciou.

Optimalizácia nákladov

Eliminujeme skryté náklady, vďaka čomu efektívne využívame vaše zdroje a znižujeme celkové náklady na projekt.

Zdieľame riziká

Preberáme na seba zodpovednosť za správu a riadenie, vďaka čomu sa znižuje vaše riziko v súvislosti s projektom.

70%

SENIOR

25%

MEDIOR

5%

JUNIOR

C#
Developers
Java
Developers
Angular
Developers
React
Developers
Fullstack
Developers
Analysts
Testers

Ponúkame vám nekonečnú PANORÁMU riešení na mieru - technologicky dokážeme splniť všetko, čo si zaumienite. CODE a PANORAMA máme predsa aj vo svojom názve. Spojenie najnovších technológií, dlhoročných skúseností a kreatívneho myslenia z nás robí ideálneho partnera pre váš biznis.

Zaujíma vás, ako spolupráca
s nami prebieha?

1
Stretneme sa osobne

Ak je softvér dôležitý pre váš biznis, nesmiete sa spoľahnúť na náhodu. Overené procesy a správny výber technológií sú kľúčom k úspechu. Prídeme, zanalyzujeme, nakódime, otestujeme. Na stretnutí si detailne prejdeme vaše očakávania, ako aj technické a procesné potreby. Dohodneme si zmluvné podmienky a konkrétny začiatok spolupráce.

2
Navrhneme

Po stretnutí vám “ušijeme” tím špičkových IT vývojárov, ktorý je kompatibilný, stabilný a najmä efektívny. Zastrešíme všetky aspekty projektu a keďže radi prekonávame očakávania zákazníka, často prinášame riešenia nad rámec dohodnutých metrík. Dohodneme si zmluvné podmienky a konkrétny začiatok spolupráce.

3
Začneme

Predstavíme vám osobného Account manažéra, ktorý je vždy nápomocný, responzívny a bude vám načúvať počas celej spolupráce. Náš tím začne pracovať na vašom projekte pod vedením vášho Projektového Manažéra. Budete kľúčovým členom nášho agilného tímu.

4
Sledujeme a upravujeme

Môžete očakávať transparentnosť, postupné iterácie a plnú kontrolu nad produktom. Priebežne sa informujeme o stave projektu a počas trvania si dohodneme ďalšie objednávky na tím, podľa vašich požiadaviek. Budete neustále informovaní, aby sme mohli váš projekt doviesť do úspešného konca. Spoločne.

150+

IT špecialistov v 5 mestách SR

13%

pohovorovaných prijímame do tímov

80%

našich ľudí hovorí po anglicky

16+

rokov v IT sektore a podnikaní

100++

úspešne odovzdaných projektov

+53%

stabilný medziročný rast od roku 2016

Poďme spolupracovať na vašom digitálnom úspechu

Kontaktujte nás

Chcete o nás vedieť viac? Pozrite si portfólio našich projektov.

projekt
Notino
Viac o projekte

Pre Notino vyvíjame aplikácie, ktoré musia dodržiavať najprísnejšie normy a osvedčené postupy. Spolupracujeme spolu už od roku 2016 a sme veľmi radi, že sa na nás pravidelne obracajú ako na stabilného partnera.

OverSi šetrí čas a peniaze občanom aj podnikateľom, ktorí už nemusia osobne zháňať dokumenty presúvaním sa od úradu k úradu. V spolupráci s naším dlhoročným partnerom DXC Technology sme vyvinuli webový portál, ktorý používajú úradníci štátnej správy a samosprávy na získavanie výpisov z rôznych štátnych registrov.

projekt
OverSi
Viac o projekte
projekt
Integra
Viac o projekte

Pre klienta SystemHouse Solutions (Sweden) spolupracujeme na vývoji komplexného softvéru na mieru, určeného na konfiguráciu, sledovanie aktuálneho stavu a archiváciu systému riadenia vstupov/výstupov do budov. Ide o veľký systém, ktorý musí spĺňať bezpečnostné štandardy inštitucionálnych budov, ako sú väznice, letiská, univerzity či nemocnice.

Prečítajte si viac o našich úspešných projektoch

Portfólio

Dôvera našich klientov nás motivuje k lepším výsledkom

Prečítajte si, čo o spolupráci s nami povedali

„Mal som skúsenosti s viacerými dodávateľmi softvéru, niektorými lepšími, inými horšími. Coderama je iná. Ľudia z manažmentu sú vždy k dispozícií, sú veľmi flexibilní a majú proaktívny prístup k riešeniu problémov. Toto všetko Vás skutočne odbremeňuje od nájdenia tých správnych ľudí. Nielenže rýchlo reagujú na požiadanie, ale kvalita ľudí ich programátorov, testerov a analytikov je veľmi vysoká. Majú skúsenosti s veľkými projektami a distribuovanými tímami. Som rád, že ich môžem odporučiť.“

Martin Dolog, IT Director, CRIF

„Coderama nám poskytla celý vývojový tím pre projekt entry-exit, ktorý bol zložený z vyslovených profesionálov rôznej seniority a zamerania. Tento tím sa chopil riešenia projektových výziev a po celý čas proaktívne navrhoval a implementoval riešenia, ktoré nás všetkých posúvali spoločne dopredu. Týmto by som chcel poďakovať Coderame, že si dáva veľmi záležať na výbere ich ľudí a venuje nemalé úsilie do náborového procesu, vďaka čomu sa dá vždy spoľahnúť na najvyššiu kvalitu a odbornosť ich ľudí.“

Lukáš Galan, Project Manager, DXC Technology Slovakia

„Rád by som sa poďakoval Jensovi za skvelú spoluprácu a vynikajúce služby, ktoré spoločnosť Coderama poskytuje. Som veľmi vďačný za to, že ste nám vždy dokázali poskytnúť vysoko kvalitných a skúsených softvérových inžinierov. Hlavne oceňujem rýchlosť a efektivitu, na základe čoho sme boli schopní dosiahnuť naše ciele včas a v rámci rozpočtu. Odporúčam služby každému, kto hľadá spoľahlivého a profesionálneho partnera v oblasti IT outsourcingu. Ďakujem za vašu spoluprácu!“

Miroslav Ivaničko, Localhost

„S Coderamou pracujeme úspešne už niekoľko rokov a sme s touto spoluprácou spokojní. Zamestnanci, ktorých nám Coderama poskytovala a poskytuje, sú bez výnimky veľmi kvalifikovaní, spoľahliví a sú s nami dlhodobo. Spolupráca je bezproblémová a veľmi príjemná!“

Marcus Berger, Aviloo

„Je pre mňa potešením spolupracovať s Coderama. Vnímam túto spoločnosť ako spoľahlivého partnera pri hľadaní a udržaní talentov pre naše tímy. Z Coderama máme kolegov, ktorí sú jedni z najlepších, prispievateľov k vývoju produktov a inováciám.“

Igor Žilka, Group Customer Frontends, UNIQA Group Service Center Slovakia

„Naša spolupráca je síce v malom objeme, ale na vysokej technickej úrovni. Komunikácia je priamočiara a efektívna. Podarilo sa nám získať do nášho tímu posilu, ktorú sme hľadali. So službami, ktoré nám Coderama poskytla sme spokojní.“

Tomáš Gášpár, Telegrafia

Napíšte nám: