Naše portfólio prác | Coderama
Remote / Rotácie na projektoch / Refferal bonus 2000€ / Work&Travel.
Získaj odhad platu

GET SALLARY ESTIMATION

Vieme, že ak si najlepší, môžeš pracovať pre kohokoľvek.

Preto ti ponúkame okrem skvelých BENEFITOV aj adekvátne platové ohodnotenie. Vyplň náš dotazník a my ti na základe tvojich skúseností vypracujeme odhad tvojej budúcej výplaty v CODERAMA.

Napíšte nám:

Peniaze, kreditná karta

Naše portfólio

Budujeme dlhodobé partnerstvá.

Panoráma najschopnejších ľudí v IT = vyladené riešenia od najlepších pre najlepších.
naše služby

Namiesto „odborníkov na všetko“ máme NA VŠETKO odborníkov.

Nesľubujeme, konáme. Vzdelávame sa a rastieme. Prispôsobujeme sa požiadavkám trhu a predstavy klientov pretavujeme do funkčných riešení.

Sme software house, ktorý pracuje na projektoch klientov od roku 2006. Náš tím tvorí široké spektrum IT špecialistov, ktorí vďaka svojim znalostiam a profesionálnemu prístupu dokážu spracovať myšlienky, nápady a potreby klientov do funkčných výsledkov. Máme kancelárie v 5 rôznych mestách na Slovensku a viac ako 100 úspešne odovzdaných projektov.

Máme dlhoročné skúsenosti s vývojom SW riešení na mieru. Naši IT špecialisti pracujú na vývoji ERP, WMS, CRM, CMS, webových aplikácií a ďalších systémov, ktoré sú podložené obrovským množstvom dát. Sme flexibilní a úspešné riešenia tvoríme vo všetkých komerčných oblastiach. Technologicky sme fullstack a dokážeme sa prispôsobiť tomu čo potrebujete. Vieme poskytnúť aj IT architektov, analytikov, testerov, scrum masterov a DevOps špecialistov. Proces technického pohovoru kandidátov je veľmi prísny, a aj vďaka tomu sú naši IT špecialisti kvalitní. Sme hrdí na to, že ľudia v našom tíme patria medzi najkvalitnejších IT odborníkov na Slovensku.

150+

IT špecialistov v 5 mestách SR

13%

pohovorovaných prijímame do tímov

80%

našich ľudí hovorí po anglicky

16+

rokov v IT sektore a podnikaní

100+

úspešne odovzdaných IT projektov

+53%

stabilný medziročný rast od roku 2016

Komplexné riešenia pre podniky

Našim klientom ponúkame komplexné riešenia – od návrhu riešenia cez funkčnú a technickú špecifikáciu až po samotnú realizáciu. Klientom z rôznych oblastí pomáhame pri veľkých IT projektoch, uľahčujeme im tak cestu k vyššej efektivite a stabilným a rýchlym riešeniam.

Máme skúsenosti s ERP, skladmi, CRM, CMS a ďalšími typmi systémov, ktoré sú podložené obrovským množstvom údajov. Komerčné alebo vládne, naši vývojári vytvorili úspešné riešenia v oboch oblastiach.

Webové aplikácie

Vyvíjame systémy, ktoré sú rýchle, bezpečné a pripravené pre jednoduchý rozvoj. Zameriame sa na technológie, ktoré naši it špecialisti dokonale ovládajú. Pre každý projekt vždy zvolíme to najlepšie riešenie pre klienta. Máme bohaté skúsenosti od správy ubytovacích zariadení, automobilového priemyslu, elektronického zdravotníctva (eHealth) až po portály Ticketing a CMS - náš rozsah v rôznych odvetviach je väčší ako u bežnej IT outsourcingovej spoločnosti.

Desktopové aplikácie

Špecializujeme sa na webové aplikácie, portály, skladové systémy a informačné systémy.

Hosting / Cloud

Na požiadanie sme schopní poskytnúť cloudové a hostingové služby.

QA / Delivery

Naši vývojári sú odborníci vo svojom odbore, a preto vedia poskytnúť relevantné a realistické odhady toho, ako dlho môže projekt trvať. Na základe ich skúseností sme vždy dokázali dodať úspešný projekt načas.

Konzultačné služby

Okrem dodania kvalitného softvéru dokážeme rozpoznať požiadavky našich zákazníkov a poskytnúť im poradenstvo v najväčšej možnej miere. Obaja majitelia sú / boli vývojári a rozumejú podnikaniu z oboch strán. To urýchľuje spoluprácu a proces špecifikácie projektu.

Napíšte nám:

IT Outsourcing

CODERAMA je stabilným partnerom v oblasti outsourcingu IT. Poskytovanie inovatívnych a kreatívnych riešení je pre nás vášňou, preto sú všetky prekážky na našej ceste len ďalšou vzrušujúcou výzvou, ktorú musíme prekonať. Vývojárov, ktorí majú záujem pripojiť sa ku CODERAME, dôkladne testujeme a nikdy neprijímame nikoho bez absolvovania našich algoritmických testov/úloh.

Náš personálny proces je efektívny a rýchly, ale veľmi prísny. Berieme len tých najlepších. Väčšina projektov, na ktorých pracujeme, má veľký rozsah s obrovským množstvom údajov. Preto je optimalizácia niečo, čo robíme každý deň.

Výhody IT outsourcingu
s Coderama tímom

Workflow
Dostupnosť
a flexibilita

Plne garantujeme našim klientom nepretržitú dostupnosť kvalitných ľudských zdrojov počas celého trvania projektu aj po ňom.

Kvalita
a rýchla implementácia

Neustále monitorujeme nové technológie a trendy, aby sme si udržali trvalý náskok pred konkurenciou.

Optimalizácia
nákladov

Eliminujeme skryté náklady, vďaka čomu efektívne využívame vaše zdroje a znižujeme celkové náklady na projekt.

Zdieľame
riziká

Preberáme na seba zodpovednosť za správu a riadenie, vďaka čomu sa znižuje vaše riziko v súvislosti s projektom.

Naše IT projekty

Spoločne sme vyvinuli 100+ úspešných IT projektov. Pozrite si ukážku našich najúspešnejších riešení a IT projektov.

Dôverujú nám